COACHING

Oferuję coaching rozwoju, relacji, międzykulturowy i komunikacji

Sesje rozwojowe, coachigowe, w których dążeniem jest
poprawa jakości życia, zrozumienie siebie, akceptacja oraz
realizacja marzeń i celów.

 

Obszary pracy m.in.:
asertywność i poczucie własnej wartości
relacje z bliskimi i komunikacja
świadoma kobiecość
satysfakcja zawodowa i radzenie sobie ze stresem
zmiany nawyków i realizacja planów

życie za granicą i akomodacja do nowych warunków

rozwój osobisty i samoświadomość

OBSZARY PRACY

PRACA COACHINGOWA MOŻE DOTYCZYĆ KAŻDEGO, WAŻNEGO DLA CIEBIE OBSZARU ŻYCIA…

REALIZACJA PLANÓW

Od wizji do działań

RELACJE I BLISKIE ZWIĄZKI

Komunikacja

ŚWIADOMA KOBIECOŚĆ

Spotkanie ze sobą

SATYSFAKCJA ZAWODOWA

Kompetencja

ISTOTNE ZMIANY ŻYCIOWE

Akomodacja

ZMIANA NAWYKÓW I PRZYZWYCZAJEŃ

Wybór i wolność

Proces

CO TO JEST COACHING

Coaching to praca, której celem jest osiągnięcie życia zgodnego z Twoimi indywidualnymi potrzebami, wartościami i marzeniami. To proces, w którym uwaga skupia się na Twojej wewnętrznej przemianie, niezależnie od tego czy temat, z którym przychodzisz to rozwój, kariera, relacje czy realizacja celów. To proces, w którym poznajesz siebie i przechodzisz swoistego rodzaju autoweryfikacje, tak by móc sprawnie działać, i co najważniejsze, działać w zgodzie z sobą samym.

Coaching to czas, w którym nawiązujesz współpracę głównie ze sobą, a ja wspieram Cię w przekraczaniu ograniczeń, które powodują, że nie możesz ruszyć z miejsca. Moją rolą jest pobudzać Twoją samoświadomość i wskazywać na mechanizmy i schematy, w których funkcjonujesz. Coaching to także nauka elastyczności psychologicznej, która pozwali Ci żyć według własnych wytycznych, a zarazem w zgodnych relacjach z innymi. Żadna zmiana nie obejdzie się bez wzięcia kontroli i odpowiedzialności za swoje życie – i to również jest kwintesencją pracy coachingowej.

Proces

CZYM COACHING NIE JEST

COACHING NIE JEST DORADZTWEM ANI PSYCHOTERAPIĄ

 

Nie znajdziesz u mnie gotowych rozwiązań i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania odnośnie Twego życia, gdyż tylko Ty możesz być autorem zmian w Twoim życiu. To właśnie Ty jesteś ekspertem od siebie i Twoich marzeń. To właśnie w Tobie należy szukać odpowiedzi na to, co potrzebujesz i jaki chcesz być.  Ja pomogę Ci pokonać wewnętrzny opór byś mógł poznać siebie, działać i realizować swoje plany i marzenia.

Coaching nie jest również psychoterapią. Jego celem nie jest analiza przeszłości i szukania odpowiedzi na pytanie „dlaczego?”. W pracy coachingowej skupiamy się na tym, co jest w Tobie, co jest w Tobie ‘tu i teraz’ i jak możesz z tego skorzystać. Teraźniejszość to jedyny czas, w którym możesz działać, na który masz realny wpływ. Co więcej, to właśnie w teraźniejszości budujemy przyszłość.

SPOTKANIA COACHINGOWE

Zapraszam na sesje coachingowe, które dają możliwością poznania siebie, porozmawiania o celach życiowych, oraz znalezienia motywacji do działania i wprowadzenia zmian.

Spotkania trwają ok. 50min, a częstotliwość ustalana jest indywidualnie. Sesje są przeprowadzane w warunkach gwarantujących poufność oraz zgodnie z tajemnicą zawodową.

Spotkania odbywają się w gabinecie w centrum Bielska-Białej, ul. Bohaterów Warszawy 1/1.

Istnieje również możliwości spotkania online przy użyciu komunikatorów internetowych (Skype, WhatsApp, Google Meet) oraz umówienie się na rozmowę telefoniczną.

 

CENA: ok. 50 min – 150zł – sesja indywidualna

 

Płatność w gotówce lub przelewem na konto: 63 1050 1070 1000 0097 4056 8937 (Bank ING)

KONTAKT